Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Finanční podporu až do výše 50 tisíc korun mohou na svůj projekt získat mladí lidé ve věku od 16 do 26 let v sedmém ročníku úspěšného programu „Make a Connection – Připoj se“, který v České republice společně realizuje Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) a společnost Nokia. Na regionální úrovni (v Pardubickém, Královéhradeckém a Libereckém kraji) program mediálně podporuje Občanské sdružení Altus.

Program je určen na podporu dobrovolných aktivit mladých lidí, kteří mají chuť svým projektem pomoci komunitě, ve které žijí. Zájemci se mohou se svým programem přihlásit nejpozději do 30. června 2008 vyplněním jednoduchého formuláře, v němž specifikují cíl projektu, cílovou skupinu, místo, termín realizace a zejména význam a přínos jejich projektu.

Kromě finančních prostředků na realizaci projektů absolvují mladí lidé, jejichž projekty získají finanční podporu, také několikadenní školení, kde se naučí, jak své projekty řídit, správně komunikovat v týmu a získají i řadu dalších důležitých informací.

Veškeré informace o účasti v programu, včetně formuláře přihlášky projektu (žádost o grant) jsou k dispozici na www.pripojse.cz.

Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 5.květen 2008
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany