Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Sokolovna ve Slatiňanech poskytuje zázemí nejen pro sportovní vyžití, ale slouží také ke konání nejrůznějších kulturních a společenských akcí. Tradičně tu místní organizace pořádají začátkem roku plesy,které se těší velké návštěvnosti. Střední generaci poté vystřídají na parketě malé děti na dětském karnevale, který je rovněž pořádán každoročně. Letos se opět ujali jeho uspořádání s úspěchem členové našeho divadelního souboru Pohoda.

Doslova v základech se sokolovna otřásá, vystoupí-li na pódium národopisný soubor Formani, kteří se zde scházejí nejen k pravidelným zkouškám, ale také k vystoupením pro veřejnost. Nesmíme opomenout nadějný soubor mladých tanečnic Sokola Slatiňany, IGNIS, o jejichž úspěších se zmiňujeme na jiném místě v tomto výtisku Ozvěn.

K dalším významným akcím, pro které je sokolovna zázemím, patří vystoupení tanečního oboru ZUŠ Slatinany, tradiční pálení čarodějnic, kurzy společenského tance, Den pro zdraví, Slatiňanský vrabčák a další.

Již několikrát se zde konaly soukromé rodinné slavnosti . Zrekonstruovaný bar s posezením umožňuje společnostem do 20 lidí plně využít jeho vybavení, nikým a ničím nerušeni. Bar je vybaven plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a nezbytným sklem. Pokud zde budete mít zájem oslavit své životní jubileum, sejít se se spolupracovníky, svolat firemní schůzku, či jen tak si posedět s kamarády, je možné si dohodnout pronájem zmíněných prostor na tel. 608 970 115 u pí. Hanušové. Bližší prohlídka je možná.

TJ Sokol Slatiňany
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červen 2007
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany