Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
I když je za námi teprve prvních pár měsíců tohoto roku, stihli jsme již uspořádat několik větších akcí. V lednu jsme pořádali pro děti v Hospůdce u Půhoných Dětský karneval (tímto děkujeme Půhoným za zapůjčení sálu). Děti měly možnost si nejen zatančit, ale také si zahrát spoustu her a soutěží. V únoru jsme se vydali na Ledovou Prahu. V jejím rámci jsme navštívili Bobovou dráhu, Národní muzeum, Staroměstskou radnici, Policejní muzeum, Podmořský svět a cestou jsme si prohlédli ostatní krásy Prahy (Karlův Most, Hradčany).

V březnu se jeden z našich oddílů – Korálovou vydal na víkendovou do chaty na samotě u lesa, poblíž vesničky Hoštejn. Na konci měsíce se naši dospělci sjeli na víkendovou do Kokořínského dolu, kde si na vlastní kůži vyzkoušeli několik více či méně náročných her. Duben jsme zahájili Kuličkiádou, ve které jsme si vyzkoušeli, že není tak jednoduché docvrnkat kuličky do důlku. V dubnu jsme ještě stihli Mezitáborové setkání v hájence na Damašku, kde jsme si všichni, co jezdíme už léta na tábory, zavzpomínali na tábory minulé a natěšili se na další tábor. Druhý víkend v květnu se již poněkolikáté konalo Dobývání Ronova – velká bojová hra dospěláků. Na konci května se také pravidelně prezentujeme na chrudimské Bambiriádě. Fotografie a články ke všem akcím naleznete na našich stránkách www.robici.org.

A co nás ještě čeká do konce školního roku a na co bychom Vás rádi pozvali?
9. června na Velkolepý pochod Chrudim-Slatiňany (pořádaný informačním centrem Slatiňany a Chrudim) a 23. června na Pohádkáč.

ROBI Slatiňany
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červen 2007
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany