Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
V naší hale se v sobotu 21. ledna uskutečnil fotbalový turnaj dorostu za účasti 8 celků. Turnaj se hrál ve 2 skupinách po 4 týmech, pak křížem semifinále 2 nejlepších celků obou skupin a nakonec zápasy o umístění (vždy 1x15 minut). Naši hráči v kvalitní konkurenci zklamali, když ve své skupině obsadili 3. místo a v boji o konečnou 5. příčku podlehli Nasavrkům, takže nakonec skončili až šestí a vůbec se jim nepodařilo napodobit starší žáky, kteří ve svém turnaji o týden dřív skončili z 10 celků na výborném 3. místě.
Příčinou tohoto našeho nelichotivého umístění byly jednak hrubé chyby v obraně činnosti a na druhé straně i neproměnění řady vyložených šancí. Turnaj nakonec vyhrál obhájce loňského prvenství, celek AFK Chrudim. V jehož barvách se představili i gólově prosadili i dva naši odchovanci – Martin Dostál a Petr Formánek. Výsledky našich.
Ve skupině:

Slatiňany – Chotěboř 0 : 4
Slatiňany – Mikulovice 0 : 3
Slatiňany - Rosice 1 : 0 (branka : Nevečeřal)
O 5. místo:
Slatiňany : Nasavrky 0 : 2
V našem dresu se představili:
Odvárka _ Maryška, V. Šustr, Šedivý, Jaroš, Beneš, Němec, Jeřábek, zelenka, Nevečeřal, Vavrůněk a Polnický (chyběli Tuček, Pour, Douda, Dubský a Sobotka).
Konečné pořadí turnaje:
1. AFKChrudim
2. SK Třemošnice
3. FC Chotěboř
4. FC Mikulovice
5. Spartak Slatiňany
6. AFK SKP Pardubice
7. Dynamo Rosice
Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 1.březen 2006
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany