Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
V naší hale se v sobotu 14 ledna uskutečnil turnaj starších žáků za maximální možné účasti 10 celků. Turnaj se hrál ve 2 skupinách po 5 týmech, pak křížem semifinále 2 nejlepších celků obou skupin a nakonec zápasy o umístění (vždy 1x13 minut). Naši hráči se v poměrně velmi kvalitní konkurenci (polovina celků hraje venku oblastní přebor, tedy o třídu výš náš celek) rozhodně neztratili a nakonec obsadili po kvalitních výkonech ve všech zápasech velmi pěkné 3. místo.
Výsledky našich:
Ve skupině:
Slatiňany – Dřenice 2:0 (branky Dostál, Šára)
Slatiňany – Chotěboř 2:0 (branky: Sýkora, L. Papoušek)
Slatiňany – Hlinsko 1:1 (branka: L. Papoušek)
Slatiňany – Miřetice 2:0 (branky: Kudrnka, Šára)


Svou skupinu jsme nakonec vyhráli lepším skóre před celkem Hlinska a v semifinále jsme nastoupili proti druhému celku skupiny B – AFK Chrudim. Zde nám už citelně chyběl zraněný Dostál a chrudimskému celku jsme přes snaživý výkon podlehli 1:3 (branka: Sýkora). V souboji o bronzový stupínek se však naši zvedli k velmi dobrému výkonu, a i když s Třemošnicí prohrávali 0:1, dokázali brankami Šáry a L. Papouška výsledek otočit na 2:1 a poměrně nečekaně, ale zaslouženě se radovali z konečného 3. místa, když za sebou nechali několik celků, které hrají vyšší soutěž. O náš úspěch se po kolektivním výkonu zasloužili:
Janeček, Dostál, Novák, Jirásek, Glose, Nečina, Šára, Kudrnka, Havránek, Sýkora, L. Papoušek, Koblasa, Kolek a Kalaš (chyběli Kollert, Kudyn, Kosina, Pitr a Boháč)

Konečné pořadí turnaje:
1. AFK Chrudim
2. 2. FC Hlinsko
3. Spartak Slatiňany
4. SK Třemošnice
5. FC Chotěboř
6. SK Chrudim
7. AFK SKP Pardubice
8. SK Dřenice
9. Tatran Miřetice
10. FK nasavrky
Autor: TJ SPARTAK, Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 1.únor 2006
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany