Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Zhruba po roce se podařilo obnovit pořádání Laskavých večerů, které jste ještě před rokem mohli navštěvovat v dnes již uzavřené Kavárničce. Městská knihovna Slatiňany ve spolupráci s panem Zdeňkem Jiráskem 6. října 2005 uspořádala již 21. Laskavý večer, který navštívilo 20 diváků, kteří se mohli zaposlouchat do příjemných tónů ne zcela známého hudebního nástroje, harfy a lyry doprovázené zpěvem i verši Jany Bauerové a flétnou Petra Matouška.
Věříme, že tato tradice bude opět pokračovat a již ve čtvrtek 3.listopadu 2005 v 18.30 hod.
ve Společenském domě (bývalá školní jídelna) pořádáme 22. LASKAVÝ VEČER, na který jsme pro Vás připravili autorské čtení z knihy HISTORKY a besedu o vlastním psaní, o překládání detektivek Dicka Francise a literatuře vůbec. Hostem bude MUDr. Jaroslava Moserová, DrSc. Povídání zpestří hrou na piano pan Daniel Štulpa. Vstupenky v ceně 50,- Kč si můžete zakoupit v Infocentru města Slatiňany nebo přímo ve Společenském domě. V průběhu večera bude podáváno malé pohoštění. Knihu HISTORKY si budete moci zakoupit, můžete si i přinést k podpisu i detektivky Dicka Francise, které paní Moserová překládala.
Doufáme, že všichni návštěvníci Laskavých večerů v Kavárničce si každý měsíc najdou cestu i do Společenského domu, kde budou srdečně vítáni.
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 6.listopad 2005
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany