Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Zánikem provozu cihelny A v Rosicích u Chrasti vzniknul problém, co s nevyužitým prostorem. V roce 2002 zastupitelstvo Obce Rosice, nového vlastníka, rozhodlo, o využití areálu k provozování prodejních trhů, které mají nyní již čtyřletou tradici. Od zahájení Rosických trhů k dnešnímu dni bylo odvedeno mnoho práce na zkvalitnění služeb pro občany a prodejce, aby měli důvod se k nám vracet. Jako příklad uvádíme, že z původních 80-ti prodejních míst tato kapacita vzrostla na dnešních 150 míst, ze 150-ti parkovacích míst, dnes již uspokojíme majitele 500 osobních automobilů.
Zlepšujeme soustavně pořadatelskou službu, servisu a zázemí pro naše prodejce i návštěvníky, např. zajištěním občerstvení s točeným pivem, kvalitní dršťkovou polévkou, opékanými kotletami s možností posezení v příjemném prostředí.
Prodejci nabízejí široký sortiment zboží od zeleniny přes nářadí, hračky, textil až po domácí zvířectvo. V případě nepříznivého počasí u nás prodejci mají možnost využít zastřešeného objektu po bývalé sušárně. Nechceme skladbu nabízeného sortimentu nijak omezovat, neboť chceme, aby si u nás nakoupil, a odcházel od nás spokojený, pokud možno každý návštěvník. V poslední době se podařilo získat zájem o prodej na tržnici od ZD Rosice, které přímo v areálu nabízí, mimo vlastních čerstvých pekárenských výrobků, i kvalitní a čerstvé masné výrobky – kdo dosud neochutnal jejich sekanou, grilovací klobásy, domácí uzené maso a další, ještě neví, o co přichází. A pokud mezi ně patříte i Vy, přijeďte se přesvědčit, srdečně se na Vás těšíme. Samozřejmě zveme i prodejce, pokud máte co nabídnout, přijeďte také, místa je u nás dost i pro Vás.

Vedení Rosických trhů – Ing.Ing. Matoušek
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany