Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Sobota 25. června 2005
Na obou travnatých hřištích v našem areálu TJ Spartak se uskutečnil kvalitně obsazený 4. ročník fotbalového turnaje starších žáků O pohár VZP, kterého se zúčastnilo 6 družstev. Hrálo se systémem každý s každým - 1 x 25 minut.Výsledky našeho celku:
Slatiňany – Stolany0:1
Slatiňany – SK Chrudim0:1
Slatiňany – Třemošnice0:1
Slatiňany – Mohelnice-Moravičany1:0 (branka: Němec)
Slatiňany – Chotěboř0:1
Naši starší žáci zklamali – i když ne ani tak hrou, jako výsledky. V konkurenci velmi kvalitních celků (Stolany hrají stejnou soutěž jako my, všechny zúčastněné celky soutěž vyšší) jsme měli v mnoha zápasech více ze hry, vypracovali jsme si i poměrně dost šancí, ale proměňování je naší dlouhodobou slabinou, která se projevovala i v jarních mistrovských zápasech. A pak následná chyba v obraně znamená brejk soupeře do naší rozhozené otevřené obrany, gól v naší síti a naši už se na odpověď nezmůžou. Takový byl scénář většiny zápasů, které jsme prohráli kuriózně všechny :1 . A i když jsme brankou Němce porazili Mohelnici-Moravičany, nakonec jsme skončili v turnaji na posledním 6. místě.
Náš celek reprezentovali:
Kollert – Jirásek, Němec, Nečina, Douda, Havránek, Pour, Kudyn, Papoušek, Hrouzek, Kalaš, Šustr, Tuček, Soukup, Zelenka, Kosina, Dostál a Pitr.
Z kádru tedy chyběli gólman Dubský a z hráčů v poli Šára a Babuliak.
Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 1.srpen 2005
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany