Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
1.června 2005 se zahradním v areálu ZUŠ Slatiňany uskutečnil další ročník festivalu dětského amatérského divadla, tzv. Abrakův den.
Malí herci a herečky z Rarachu /soubor literárně -dramatického oboruZUŠ Slatiňany/, Lukavánku /divadelního kroužku při MŠ a ZŠ Lukavice/, Božanů /divadelního spolku při Odborném učilišti a Praktické škole Chroustovice/, dramatického kroužku Muzea loutkařských kultur Chrudim, dramatického kroužku Domu dětí a mládeže Chrudim a souboru hudebně - drmatického oboru ZUŠ Chrudim se nás - stejně jako jejich patronkouzelník Abrak - pokusili omámit magií pohádek. Ty během středečního odpoledne shlédlo více než sto diváků, kteří kromě snahy divadelníků ocenili i doprovodný program se soutěžemi a spoustou lákavých cen.
Chtěli bychom proto co nejsrdečněji poděkovat všem sponzorům akce, a také všem jejím pořadatelům i účastníkům. Jen a jen díky nim se nám všem mohlo alespoň na chvíli zdát, že jsme se ocitli za devatero horami a devatero řekami, v místech kde dobro zvítězí nad zlem, a kde se žabák mění v krásného prince.
Možná, že Abrakovo mámení jednou proměníme na skutečnost, už teď se těšíme nma další pokus – přesně za rok 1.6.2006.
Jana Ozoráková
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2005
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany