Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
O pohár VZP ČR - Slatiňany 19.6.2004:
Starší žáci TJ Spartak Slatiňany sehráli turnaj na obou travnatých hřištích našeho stadionu za účasti 7 družstev (na poslední chvíli se odhlásil celek AFK SKP Pardubice), a tak se hrálo systémem každý s každým - 1 x 25 minut.
Výsledky našich:
Slatiňany - FK AS Pardubice B 0 : 0
Slatiňany - Proseč 0 : 2
Slatiňany - Prachovice 0 : 0
Slatiňany - FK AS Pardubice C 0 : 0
Slatiňany - Stolany 0 : 2
Slatiňany - Třemošnice 0 : 1
Náš tým pokračoval v duch jarních bojů v mistrovských soutěžích, a i když uhrál 3 bezbrankové remízy (zvláště ty s oběma pardubickými celky byly poměrně cenné), obsadil nakonec předposlední, 6. místo. O našem poměrně špatném umístění rozhodlo především to, že jsme minimálně ve 3 zápasech neproměnili několik vyložených šancí, a tak jsme nakonec na turnaji nevstřelili (podobně jako suverénně poslední tým Prachovic) ani jeden gól…. Navíc nám chybělo několik hráčů - závěrečný zápas proti Třemošnici jsme dokonce po zranění a odchodu 3 hráčů (v průběhu předposledního utkání proti Stolanům) museli odehrát v desíti…..
Kvalitně obsazený turnaj poměrně dobré úrovně nakonec vyhráli žáci SK Stolany před Prosečí a FK AS Pardubice B. Ceny všem zúčastněným celkům zajistil sponzor turnaje, pod jehož hlavičkou se klání odehrálo - Všeobecná zdravotní pojišťovna.
Sestava našich:
Kollert - Douda, Jeřábek, Němec, Šustr - Kudyn, Dostál, Havránek, Zelenka - Pour, Polnický.
Průběžně střídali: Gloser a Štěpánek.
Ing. Jaromír Hanuš
Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 1.červenec 2004
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany