Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
10. laskavý večer v kavárničce se od předchozích odlišoval tím, že literárně hudební část byla tentokrát jen vedlejší. Tou hlavní byly fotografie s přírodní tématikou Libora Blažka. Laskavý večer vlastně zahajoval jeho výstavu, která potrvá do konce března. Věřte, že stojí za tosi fotografie přijít prohlédnout.

Během večera, který zahájili recitací Dan a David Mašínovi, zaznělo ještě několik krátkých básní a úryvky z knihy Slávy Štochla Lovcem živé krásy. Pochopitelně že také autor hovořil o focení a o některých svých zážitcích, když krásné snímky pořizoval. O hudební vstupy se postaral kytarista Petr Šotta. Kavárnička byla naplněna doslova k prasknutí a více lidí by se už do ní nevešlo. To svědčí jak o všeobecné známosti Libora Blažka, tak i o oblibě Laskavých večerů.

11. Laskavý večer
se uskuteční v úterý 23. března od 18.30 hodin. Na programu bude pásmo poezie BOHUSLAVA REYNEKA v podání herců ADIVADLA z Havlíčkova Brodu a kytarový recitál Ireny Babáčkové, kterou slovem doplní profesor Stanislav Juřica. Podle dosavadních zkušeností je dobré přijít tak o půl hodiny dříve.

Zdeněk Jirásek
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 2.březen 2004
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany