Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký

Důkazem toho, že fotbal se stal v posledních letech už celoročním sportem je to, že i u nás ve Slatiňanech se v zimě konají halové turnaje. V lednu se uskutečnily v místní sportovní hale první dva: - v sobotu 10.1. turnaj starších žáků a v neděli 25.1. turnaj dorostu.

Oba turnaje byly početně i velmi kvalitně obsazeny – zvláště o účast v 11. ročníku turnaje dorostu byl obrovský zájem ze strany fotbalových oddílů – jednak vzhledem k tradici tohoto slatiňanského klání a jednak z toho důvodu, že v blízkém okolí není příliš oddílů, které pro tuto mládežnickou kategorii turnaj pořádají. Proto kromě 10 účastníku byly vedeny v evidenci i 4 náhradní celky, které jsme vzhledem k omezené kapacitě haly nemohli přijmout. V turnaji starších žáků se náš celek umístil mezi 7 družstevy na lichotivém 3. místě .

V turnaji starších žáků nás reprezentovali: Dubský, Kollert, Kudyn, Douda, Šindělář, Makeš, Pour, Polnický, Jeřábek, Novák a Capoušek (chyběli Němec a Zelenka).

Našimi oporami byli hlavně Dubský v bráně (umístil se na 2.místě v hodnocení nejlepších brankářů turnaje) a v poli náš nejlepší střelec Polnický spolu se Šindelářem.

Ceny pro zúčastněná družstva i nejlepší individuality turnaje (brankář, střelec, hráč) předávala místostarostka Slatiňan ing. Dagmar Fryšová.

Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 10.únor 2004
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany