Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Náš v mistrovské soutěži úspěšný dorost (vítěz okresního přeboru a postupující di 1. A třídy) se zúčastnil turnaje ve Rváčově za účasti 4 družstev – účastníků okresního přeboru. Hrálo se systémem každý s každým 2x30 minut. Výsledky našich:
Slatiňany – Orel 8:1(5:0) (branky: Slavík, Hlušička a Beneš po 2, Daleký, Urválek)

Jednoznačné utkání i přesto, že v druhé půli dostali příležitost všichni náhradníci.
Slatiňany – Rváčov 4:1(2:0) (branky: Slavík 2, Kubát, Urválek)
Naši se pomaleji rozjížděli, ale nakonec vyhráli naprosto bezpečně. Domácí vstřelili čestných úspěch až za rozhodnutého stavu 4:0.
Slatiňany – Vítanov 3:0(1:0) (branky: Slavík 2, Hanuš)
V závěrečném zápase jsme poměrně jednoznačně v poli přehráli obávaného soupeře, který nám uštědřil jednu ze dvou porážek v mistrovských zápasech letošní sezóny. Vítanovské dlouho držel nad vodou (stejně jako v mistráku na jaře u nás) jejich gólman, nakonec se však naši přece jen střelecky prosadili a bez problémů zvítězili.
Naši dorostenci turnaj bezpečně s přehledem vyhráli a potvrdili tak roli papírového favorita. Navíc nejlepším střelcem turnaje se stal náš Slavík se 6 góly.