Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Důchodci z DPS, členové klubu důchodců a členové svazu diabetiků děkují touto cestou městu Slatiňany za hudební pořad a květinový dárek. Vystoupení žáků Základní umělecké školy ve Slatiňanech u příležitosti Dne matek bylo milým dárkem a zpestřením našeho všedního dne. Při této příležitosti důchodci z DPS Slatiňany děkují také svazu diabetiků za malé pohoštění.
Hezké zážitky připravilo město Slatiňany pro důchodce tím, že pro ně uspořádalo dne 22. května 2003 výlet na zámek Opočno spojený s občerstvením v restauraci Monaco. Za tuto pěknou akci chceme městu Slatiňany poděkovat.

Účastníci zájezdu
Touto cestou bych rád poděkoval panu starostovi MVDr. Ivanu Jeníkovi, že si ve svém nabytém programu vymezil čas a přijal mne a mého kamaráda Georgie Van Asdalana z USA, ze státu Pennsylvania, města Shipensburg na radnici. Pan starosta pro nás připravil prohlídku radnice, mému kamarádovi velmi dobře prezentoval městečko Slatiňany. Jsem rád, že se toto sezení povedlo a že byl Georgie Van Asdalane zapsán do knihy návštěv městečka Slatiňan. Pan starosta předal G. Van Asdalanovi dárek, který mu bude i doma ve Spojených státech připomínat naše město.
Rád bych také panu starostovi MVDr. Ivanu Jeníkovi popřál hodně úspěchů a ať se mu v jeho funkci podaří zrealizovat hodně dobrých projektů.
S pozdravem David Hrabina
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 10.červen 2003
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany