Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký

V sobotu 8. března se v místní sportovní hale uskutečnil turnaj elévů v kopané za účasti 8 celků. Náš tým po výborné hře vyhrál svou skupinu, když porazil AFK Chrudim 2 : 0 (branky Sýkora 2), Chroustovice 4 : 0(branky Pitr a Sýkora po 2) a Třemošnici 2 : 0 (branky Sýkora 2).

Z 1. místa jsme tedy postupovali do semifinále, kde jsme však narazili na pozdějšího vítěze celého turnaje, tým Hlinska, vybrali si slabší  chvilku a prohráli 0: 4. V zápase o 3. místo  ale naši hráči opět zabrali a porazili celek SK Chrudim 4 : 1 (branky Sýkora 3, Kudrnka 1). &Nakonec tedy družstvo pod vedením trenérů Dostála, Jiráska a Opočenského dosáhlo velmi pěkného úspěch - bronzového umístění. Je asi nečekané, ale podle předváděné hry naprosto zasloužené. Nejcennějšími výsledky jsou určitě výhry nad chrudimskými týmy. Navíc jsme získali zásluhou kapitána Aleše Sýkory i jeho individuální ocenění - náš kapitán se stal nejlepším střelcem turnaje s 9 góly. O náš úspěch se zasloužili: brankář Kollert a v poli Pitr, Sýkora, Kudrnka, Koblasa, Haizl, Vošvrda, Kolek, Vrtal a Opočenský. Z kádru chyběli Janeček (dal přednost hokeji) a Tkáčik.

Pořadatelé z fotbalového oddílu TJ Spartak byli rádi, že ve svém nabitém kalendáři si udělal na nejmenší naděje čas i slatiňanský starosta - ceny pro nejlepší 3 týmy a pro největší individuality (střelec, brankář a hráč) turnaje předával MVDr. Ivan Jeník.

                                                                                              Ing. Jaromír Hanuš

Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 5.duben 2003
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany