Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
V týdnu 28.4.2002 oslaví VZP ČR 10 let svého vzniku. Pojišťovna za období své existence dokázala kromě jiného soustavnou péči o své pojištěnce. V rámci těchto oslav se v některých místech okresu uskuteční sportovní, kulturní a jiné akce. V okresním městě zve OP VZP na den "Plaveme s VZP", který se uskuteční 28.4.2002, v týdnu od 29.4.-3.5.2002 pro příchozí v budově OP VZP a ve spolupráci se SZŠ Chrudim bude moci každý si nechat změřit krevní tlak, obsah cholesterolu a další skutečnosti mající zásadní význam pro zdravotní stav.

Za podpory OP VZP se uskuteční soutěž zařazená do MS ve hře člověče nezlob se a v rámci týdne oslav bude otevřena v Divadle Z.Pipicha výstava prací fotoklubu Chrudim na téma „Chrudim-zdravé město“.

U nás ve Slatiňanech pořádá Všeobecná zdravotní pjišťovna ČR ve spolupráci s TJ Spartak Slatiňany, oddíl kopané dne 1.5.2002 turnaj starších žáků „O pohár VZP“ za účasti  těchto oddílů: TJ Spartak Slatiňany, SK Chrudim, AFK SKP Pardubice, SK Stolany, SK Třemošnice a SK Chrast.

 

Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 11.duben 2002
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany