Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Tento rok byl co do výkonů jednotlivců velmi úspěšný. Zatímco v r. 2000 jsme na KP jednotlivců získali 4 bronzové medaile, tak v tomto roce to bylo 5 zlatých, 3 stříbrné a 4 bronzové medaile. Nejvýše dosáhl Pilař Tomáš, který na mistrovství ČR obsadil v běhu na 300 m 8. místo!

V soutěži družstev je situace naprosto odlišná. Tady vlastně nemůžeme konkurovat početnějším oddílům a tak se tato soutěž bere jako doplňková, aby závodníci měli více možností ke kvalitní prověrce formy. Přesto i tady jsme měli úspěch. Nejmladší žáci (elévové) získali v krajském finále 3. místo  (Milotínský, Steklý, Mack, Picpauer, Lacina, Půhoný, Hanuš Jan).

Zkvalitnil se i přístup k tréninkovému procesu, jakož i  počet tréninkových jednotek oproti roku 2000.