Muži museli být rozděleni do dvou běhů, přičemž ve druhém měli místo jen borci s časy pod 2 minuty. V nesmírně dramatickém závodě vyhrál brněnský Doupovec před obhájcem vítězství Hubáčkem z Nového Města na Moravě a Míškem z Nového Města nad Metují. Celkem 6 běžců se dostalo pod 2 minuty, což je na škváře jev zcela ojedinělý.

Skvělou úroveň měly i závody na 200 a 400 m. Na kratší trati padl rekord stadionu, který držel od roku 1960 domácí Vláďa Luliš. Křivohlavý z Čáslavi ho překonal o plných 7 desetin. Přesto musel až do cíle tvrdě bojovat s pardubickým Vinklerem.

Na 400 m si tito borci pořadí obrátili. Z našich běžců se neztratil Tomáš Pilař. Zaběhl dobré časy, ale na stupně vítězů se nedostal. Na 400 m prohrál boj o třetí místo doslova o špičku nosu. Běh na 10 km byl zároveň krajským přeborem a zcela ho ovládli běžci z Chrudimě. Většinu trati udával tempo Kynčl, ale rozhodovalo se až v cílové rovince. Tam měl nejvíc sil Musil a odnesl si vítězství i titul přeborníka Pardubického kraje.

Solidní úroveň měla i dálka, kde závodilo 11 skokanů. Nejdále dolétl Mrklovský z AFK Pardubice. Z našich dobře zaskákal mladíček Tomáš Hora, který skončil na 5. místě. Trojskokanům kraloval solidním výkonem Coubal z Kolína.

Skvělé výkony byly k vidění v kouli. Postarali se o ně havířovští vrhači.

Vítězný Štefek se přiblížil sedmnáctimetrové hranici.

Soutěže žen měly přece jen výrazně slabší obsazení. Kromě již zmíněné Lochmanové vynikla nad průměr ještě čáslavská Suchomelová dvojnásobným vítězstvím a zejména výrazným překonáním rekordu stadionu na 400 m. Slušný je i výkon v dálce dorostenky Štěpánkové z Pacova.